PROGRAM

TERAPIA DYSLEKSJI

9-105 LAT

  • poprawa tempa czytania
  • lepsze rozumienie czytanego tekstu
  • zapamiętywanie treści słuchanych i czytanych
  • redukcja błędów popełnianych w zapisie
  • zwiększenie wiary we własne możliwości, poprawa samooceny

 JAK TO WYGLĄDA?   

Wprowadzamy trening słuchowy metodą Warnkego oraz ćwiczenia w systemie RehaCom. 

Stosowane metody, pozwalają nam uruchomić większą współpracę obu półkul mózgowych. 

Trening odbywa się w formie jednolitego, 20 godzinnego turnusu ( np. codziennie przez 5- 10 dni). Przekazujemy informacje o postępach i ćwiczenia do pracy w domu.

„Terapia dysleksji Wrocław” jest frazą często wpisywaną w wyszukiwarkę. Wiele osób boryka się z dysleksją, dlatego nasza Poradnia Brain Care zapewnia profesjonalną pomoc w tym zakresie. Nasi terapeuci są odpowiednio przygotowani do pracy z osobami z tego rodzaju trudnościami. Oferujemy wsparcie dla osób w każdym wieku. 

Rzetelne wsparcie – diagnoza dysleksji Wrocław

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u swojego dziecka dysleksję, zgłoś się do naszej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Diagnozę dysleksji wystawia specjalista – wówczas w porozumieniu z klientem dobieramy najskuteczniejsze metody pracy. Dzięki naszym umiejętnościom oraz systematycznej pracy klienta szybko są zauważalne pierwszy efekty. Zapewniamy indywidualne podejście – mamy świadomość tego, że każdy przypadek jest nieco inny. 

Dysleksja u dorosłych i dzieci

Prowadzimy terapię dysleksji u dorosłych i dzieci. Tworzymy przyjazną oraz komfortową atmosferę, co ma korzystny wpływ na proces terapii. Pomagamy odzyskać wiarę we własne siły i umiejętności. Na bieżąco informujemy klienta o postępach, które zrobił. 

Doświadczony zespół – terapia dysleksji Wrocław

Nasz zespół ma wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie. Jesteśmy zaangażowani i do naszej pracy podchodzimy z pasją. Wiele satysfakcji przynosi nam obserwacja postępów naszych klientów. Otrzymaliśmy wiele korzystnych opinii na temat naszej Poradni. Jeśli masz pytania, dotyczące oferty, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

Zobacz, w jakich jeszcze obszarach służymy wsparciem:

Korzystamy też z metod, takich jak:

Zainteresowane osoby zachęcamy do współpracy z naszą Poradnią!